יוגה לנשים

מאי 31, 2016   //   על ידי: ליידי פיטנס   //   שיעורי הסטודיו  //  אין תגובות

יוגה לנשים כל הסיבות שזה נכון גם עבורך!

אחד משיעורי הסטודיו האהובים על ידי המתאמנות שלנו בליידי פיטנס הוא שיעור היוגה לנשים, אז מה באמת כל כך טוב ביוגה שכל כך המון נשים כיום מתמכרות אליה?

לפני שנגלוש לכל המידע על יוגה נציין שליידי פיטנס הנו חדר הכושר לנשים הגדול בירושלים בו תמצאי שיעורי יוגה ומגוון שיעורי סטודיו ללא תשלום נוסף.

לחץ החיים והיוגה לנשים

יוגה לנשיםאופי החיים של האישה המודרנית כיום שונה מאוד מהחיים של פעם, להיות מוצלחת, מולטי טסקינג, אימא, מכורה לעבודה, לנהל בית – כל אלו חלק מהחיים המודרניים גורמים לתחשה נלווית של מתח לחץ ותסכולים, אז מה הפתרון? יוגה היא התשובה לאישה המודרנית!

כל אישה מעמידה לעצמה שאיפה להיות כמו האימא, סבתא או הדודה בכל הקשור לניהול המשפחה האוכל האירועים וכו', אבל מה שתפקידה שלא האישה כיום הוא הרבה מעבר לתפקיד של עקרת הבית המסורתית בעבר, יחד עם כל התפקידים שהאישה המודרנית סוחבת על עצמה חשוב לשמור על בריאות טובה, שקט נפשי וקור רוח, ומהי לדעתך הדרך הטובה ביותר להשיג את הכל במקום אחד – נכון יוגה.

היופי ביוגה שאין לה גיל, היא עוברת בין כל שלבי חיי האישה מהילדות הבגרות האימהות וגם הזקנה, לכל שלב בחיי האישה יש שינויים בגוף וכל המעברים והשינויים האלו גורמים למצבי רוח משתנים וקופצניים, מתח, חרדות ועוד.

באמצעות אימון שגרתי של יוגה לנשים המתאים את עצמו לכל גיל ולכל שלב.

בגיל צעיר האימון ביוגה עוזר לפתח מחזור חודשי בריא ורגיל, ובנוסף יעזור למתבגרת הצעירה להתמודד עם שינויים רגשיים תוך חיזוק יכולות הגוף והשרירים, ימנע השמנה ועוד

בשלב האימהי החשיבות של בריאות גוף האישה הוא קריטי היוגה עוזרת כמערכת תמיכה פנימית לייעל את פוריות הגוף, לשפר את סיכויי ההתעברות, ומסייעת לגוף להתמודד עם הדרישות של הריון ולידה, יוגה מחזקת את שרירי הרחם ואת התומכים בעמוד השדרה, דבר המאפשר לגוף יכולת להתמודד עם סיבוכים שונים של ההיריון, תרגול מתמיד יעזור וייתן לגוף כוח להתמודד עם הצירים בלידה, ובנוסף לכל התאוששות וחזרה לשגרה מהירה לאחר הלידה – חיזוק ושחזור המוצקות של השרירים ועידוד המשך אספקת חלב בגוף.

גיל המעבר – פעילות יוגה בגיל המעבר עוזרת לאזן את ההורמונים, לשמור על משקל תחת שליטה, למנוע סיבוכים רפואיים כמו בלוטת תריס, ושמירה על מערכת עיכול בריאה.

גיל הזהב – זהו גיל בו יש אתגרים ייחודיים לאישה, תרגול יוגה בגילאים אלו מלבד כמובן השמירה על הבריאות הגופנית והנפשית מלמדת את האישה להתאים את עצמה אל המגבלות הפיזיות שהגיעו עם הגיל.

לסיכום: חיים בשילוב של אימוני יוגה לנשים באופן קבוע הם חוויה מרגיעה, המביאה לתחושה כללית של רווחה, קחי קצת הפסקה לעצמך מומס החיים כיום ובואי לשמור על עצמך בריאה גופנית ונפשית

 

 

 

השאר תגובה

לעדכונים חמים ומבצעים שווים הרשמי חינם

Call Now Button דילוג לתוכן